Kdo se stará o Kulíšky?

P1270715Kdo se stará o kulíšky v Libčicích?                                                                           

  Mgr. Eva Víšková – Výtvarnice a učitelka (Výtvarná škola Václava Hollara, Pedagogická fakulta UK obor Výtvarná výchova/pedagogika) Zkušenosti s divadelní tvorbou, sborovým zpěvem, práce s dětmi nejrůznějších věkových kategorií ve Sdružení TEREZA (ekovýchova) a na ZŠ. Maminka 2 dětí. V LMŠ Kulíšku pracuje od jeho založení, v září 2014.

Eva je hlavním pedagogem v Kulíšku Libčice.

 

Dominik Kusl

OLYMPUS DIGITAL CAMERAbubeník a perkusista, nyní se věnuje i zpěvu.

Spolupracuje se skupinou Činna, s libčickým sborem Scandula, se souborem Sensa Nomen a dalšími.

“Pokud se mi podaří s dětmi sdílet úžas a obdiv k přírodě a k Zemi, bude mít má činnost v Kulíšku smysl. Přinejmenším si společně zahrajeme nějaké středozemní rytmy…”

Barbora Klementová – Vystudovala kralupské gymnázium, od 3 let je aktivní skautkou v Kralupech n.Vlt., má 5 souro-zenců (4 mladší). Kromě pomoci při přípravách skautských akcí pro mladší členy má též několikaleté zkušenosti s hlídáním dětí, tábořením a pobytem v přírodě. Nově je její vášní také včelaření. Ráda sportuje, hraje divadlo, tvoří, čte, tráví čas se svou velkou rodinou, přítelem a novým štěnětem. Těší jí také učení se novému, objevování nových míst a hraní her.

Lenka Coufalová

Kulisek-LenkaŠkolní psycholožka (FF UK psychologie, PedF UK biologie/rodinná výchova). Lektorka tvořivých dílen pro děti i dospělé. Zkušenosti s prací s dětmi ze sociálně vyloučených rodin (Člověk v tísni) a dětskou krizovou intervencí (Linka Bezpečí). Dlouholetá vedoucí turistického oddílu mládeže v Odoleně Vodě a nadšená divadelní ochotnice a maminka dvou dcerek.

„Jako každoroční organizátorka prázdninových stanových táborů malým Kulíškům závidím všednodenní možnost hrát si v lese, svačit v trávě, vařit na ohýnku, zpívat v týpí, spát v maringotce … takový malý celoroční tábor:-) Jsem ráda, když u toho mohu být s nimi.“

 

Káča profilová fotka do Kulíška na webKateřina Judová – učitelka kytary v ZUŠ Libčice, lektorka hudebního kroužku „Malí muzikanti“ pro předškolní děti, vedla pražské oddíly střediska Argo, věnuje se také zpěvu ( momentálně v ženském komorním sboru Chrpy) a organizaci různých kulturních akcí především v Libčicích, maminka tří dětí. V Kulíšku vede hudební kroužek Zpívání s Káčou.

 

 

 

kristynaKristina Heřtová – Střední pedagogická škola.Po maturitě  – 2 roky lektorka kytary a klavíru.

1 rok – asistentka učitele v Jedličkově ústavu.
6 let pedagog v LMŠ v Roztokách u Prahy.
Příležitostně se věnuji sborovému zpěvu.
Od dětství členka turistického oddílu.
Maminka dvou dětí – odchovaných v lese :).
Mám ráda přírodu za jakéhokoliv počasí a práce s dětmi venku mě baví.
Myslím, že je důležité, aby děti věděly, jak funguje příroda a jak bychom se k ní měly chovat. V současné době na mateřské dovolené.

 

Douba

Doubravka Klementová, 20 let

Vystudovala kralupské gymnázium, od 16 let se podílí na vedení skautského oddílu v Kralupech, který od 18 let vede. Momentálně tedy připravuje akce pro 27 vlčat. Od 15 asistuje ve skautu chlapci s Downovým syndromem, asistovala také vozíčkářům v Praze. Má 5 mladších sourozenců. Ráda sportuje, hraje hry a objevuje nové. V současné době studuje a občas chodí do Kulíška na záskoky za sestru Barču.